november 8, 2021 2:00 pm
OBS Toermalijn

OBS Toermalijn zoekt een nieuwe collega!

We stellen ons graag aan je voor

Wij zijn een kleinschalige basisschool met ongeveer 170 leerlingen. We zijn gevestigd in een modern pand in Uithoorn met een groot schoolplein en prachtig speelbos. Betrokkenheid en persoonlijk contact passen bij onze school. De leerkrachten kennen elke leerling bij naam en ook de ouders zijn heel betrokken.

Binnen onze school werkt een hardwerkend en toegankelijk team dat fijn met elkaar samenwerkt. Een team dat elkaar altijd een helpende hand toereikt en waar voor iedereen ruimte is. Ruimte om jezelf te mogen zijn, ruimte om ideeën in te brengen en ruimte om mee te beslissen.

Dus, wil je graag werken op een school waar ieder kind wordt gezien en ieder kind telt? Dat kan!

In ons team hebben wij ruimte voor:

0,2 leerkracht groep 8
0,2 leerkracht groep 5

(dagen in overleg)
vanaf 1 januari 2022 of zo spoedig mogelijk daarna

Waarom is het bij OBS Toermalijn zo leuk? Dit zeggen jouw toekomstige collega’s:

 • “Ik vind het kleinschalige heel fijn. Je bent hier echt iemand!”
 • “We werken hard maar tegelijkertijd hebben we ook veel lol samen.”
 • “Ik vind het heel informeel. Ik vind het prettig dat ik mijn eigen inbreng mag hebben.”
 • “We krijgen de ruimte en je wordt uitgedaagd om mee te denken, dat vind ik heel fijn!”

Wat krijg je van ons?
We bieden je een uitdagende baan binnen een school die volop in ontwikkeling is. Je komt in een fijn en hecht team te werken waar je met open armen wordt ontvangen. Daar hoort natuurlijk ook een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden bij:

 • Een salaris op basis van de inschaling van de CAO primair onderwijs;
 • Een uitstekend pensioen;
 • Een eindejaarsuitkering van 6,3%;
 • Reiskostenvergoeding op basis van de CAO primair onderwijs;
 • Uitstekende werkomstandigheden;
 • Meer dan voldoende gratis parkeergelegenheid voor de deur;
 • Ruimte om echt jezelf te mogen zijn;
 • De verantwoordelijkheid en ruimte voor eigen inbreng;
 • Een fijn en modern schoolgebouw.

Wat vragen wij aan jou?
Uiteraard ben je onderwijsbevoegd voor het primair onderwijs. Je bent assertief en denkt graag in mogelijkheden. Je bent net als het team betrokken en je wilt het beste uit je leerlingen halen. 
Je onderzoekt graag nieuwe mogelijkheden om het onderwijs nóg beter te maken.

Stichting Auro
OBS Toermalijn is één van de 9 scholen van Stichting AURO. Stichting AURO verzorgt het openbaar basisonderwijs in de gemeenten Aalsmeer, Uithoorn en De Ronde Venen (met scholen in de kernen Mijdrecht, Vinkeveen en Wilnis). We hebben rond de 2000 leerlingen en ongeveer 200 medewerkers.

Enthousiast?
Stuur dan je korte motivatie en je cv naar marisha@toermalijn-uithoorn.nl Wil je meer informatie? Schroom niet en bel vandaag nog Marisha Hogerwerf (directeur) 0297-303478. Ze staat je graag te woord!